Caracteristici generale
| Tip | pentru pâine |
| Material de lamă | oțel |
| Material de mâner | polipropilenă |
| Mâner de culoare | negru |
| Lungimea cuțitului | 38 см |
| Lungimea lamei | 25 cm |
| Grosimea lamei | 1.5 mm |
| Marginea zimțată | da |
Alte informații
| Producător | Hendi |
| Cod EAN | 8711369843000 |
Specificațiile și imaginile produsului Cuțit Hendi 843000 sunt cu titlu de prezentare și pot diferi de cele reale. Vă recomandăm să concretizați la cumpărare prezența funcțiilor și specificațiilor dorite.