| Tip | pentru feliere |
| Material de lamă | oțel |
| Duritatea oțelului | 58 Rockwell |
| Material de mâner | fibra de sticla |
| Mâner de culoare | negru |
| Lungimea cuțitului | 34.9 см |
| Lungimea lamei | 20 cm |
| Grosimea lamei | 1.8 mm |
| Greutate | 194 gr |
| Greutatea brută | 0.3 kg |
| Producător | Samura |
| Cod EAN | 4751029321602 |









