| Tip | orizontală |
| Materialul | plastic |
| Înălțime | 155.3 mm |
| Lățime | 84.1 mm |
| Adăncime | 10.9 mm |
| Numărul de posturi | 2 buc |
| Numarul de găuri | 2 buc |
| Dimensiunea găurii interioare | 56.5 mm |
| Țara de origine | Rusia |
| Culoare | alb |
| Specificații suplimentare | 10 buc |
| Producător | IEK |