Caracteristici generale
| Extensibil | nu |
| Forma blatului | dreptunghiulară |
| Lungime | 120 cm |
| Dimensiunea mesei (l×L) | 120x70 cm |
| Înălțime | 75 cm |
| Numărul de locuri | 4 |
| Material carcasă | metal ,
PAL |
| Culoare carcasă | negru/stejar sonoma |
| Material blat | PAL |
| Culoare blat | stejar sonoma |
Alte informații
| Garanție | 24 luni |
| Producător | Ferrum-Decor |
| Cod EAN | 2201301192465 |
Specificațiile și imaginile produsului Masă pentru bucătărie Ferrum-Decor Marseille 30 75x120x70 Oak Sonoma/Black (MAR3011) sunt cu titlu de prezentare și pot diferi de cele reale. Vă recomandăm să concretizați la cumpărare prezența funcțiilor și specificațiilor dorite.