| Colecția | Monet |
| Tipul | covor |
| Forma | dreptunghiulară |
| Dimensiuni | 240х340 cm |
| Lungimea | 340 cm |
| Lățimea | 240 cm |
| Grosimea | 6 mm |
| Suprafața | 8.16 m² |
| Culoare | gri/bej |
| Ornament | geometrie , linii |
| Conținut | acril , viscoză |
| Țara producătoare | Turcia |
| Destinaţie | living |
| Producător | Made in Turkey |









