Caracteristici generale
| Tipul | magnetică |
| Materialul cadrului | aluminiu |
| Culoare | alb |
| Lățimea | 120 cm |
| Înălțimea | 90 cm |
| Dimensiuni | 90x120 cm |
| Raft | da |
Alte informații
| Producător | Panda |
| Cod EAN | 2009885025168 |
Specificațiile și imaginile produsului Tablă magnetica-marcare Panda 90x120cm (PAN590) sunt cu titlu de prezentare și pot diferi de cele reale. Vă recomandăm să concretizați la cumpărare prezența funcțiilor și specificațiilor dorite.