Caracteristici generale
| Tipul | magnetică |
| Material | metal |
| Materialul cadrului | aluminiu |
| Culoare | alb |
| Lățimea | 120 cm |
| Înălțimea | 180 cm |
| Dimensiuni | 120x180 cm |
| Raft | da |
Specificațiile și imaginile produsului Tablă magnetica Spree 120x180cm (73075) sunt cu titlu de prezentare și pot diferi de cele reale. Vă recomandăm să concretizați la cumpărare prezența funcțiilor și specificațiilor dorite.