Caracteristici generale
| Seria | Grand |
| Material carcasă | PAL |
| Culoare carcasă | grafit |
| Material fațadă | PAL |
| Culoare fațadă | alb |
| Număr de saltare | 3 |
| Număr de uși | 2 |
| Lățime | 160 cm |
| Inălțime | 80 cm |
| Adâncime | 44.4 cm |
Alte informații
| Garanție | 24 luni |
| Producător | Magnusplus |
| Cod EAN | 2009997914886 |
Specificațiile și imaginile produsului Comodă Magnusplus Grand 1600 2D3S Graphite/White sunt cu titlu de prezentare și pot diferi de cele reale. Vă recomandăm să concretizați la cumpărare prezența funcțiilor și specificațiilor dorite.