Caracteristici generale
| Seria | Voyage |
| Material carcasa | PAL |
| Culoare carcasa | wenge |
| Material fasada | PAL |
| Culoare fasada | wenge |
| Lățime | 110 cm |
| înălțime | 210 cm |
| Adâncime | 45 cm |
Specificațiile și imaginile produsului Antreu Magnusplus Voyage 2100x1100x45 Venge 0282 sunt cu titlu de prezentare și pot diferi de cele reale. Vă recomandăm să concretizați la cumpărare prezența funcțiilor și specificațiilor dorite.