Băiețelul tău tocmai și-a descoperit pasiunea pentru mașinuțe și pentru condus? Surprinde-l cu ajutorul unei mașini cu telecomandă. Această jucărie reprezintă un cadou ideal pentru băieței, datorită design-ului atractiv și al capacității de controlare prin telecomandă. Oferă-i micuțului tău experiențe deosebite! Cu ajutorul telecomenzii, copilul va putea controla mașina, va întoarce în direcția corectă și poate efectua cele mai neașteptate trucuri!
| Tip | off-road |
| Масштаб | 1:18 |
| Максимальная скорость | 10 km/o |
| Радиус действия | 30 m |
| Vârsta minimă | 5 ani |
| Материал | plastic , cauciuc |
| Управление | înainte , înapoi , stânga , dreapta |
| Конструктивные особенности | roți din cauciuc |
| Alimentare | 2xAA , acumulator |
| Цвет | roșu , negru |
| Габариты | 210х120х100 mm |
| Габариты упаковки | 275х160х145 mm |
| Вес | 0.478 kg |
| Timp de lucru continuuu | 20 min |
| Producător | New World |









