| Tip | ţarc-pătuc |
| Vârsta copilului | 0 - 3 ani |
| Masa maximală a copilului | 15 kg |
| Material | metal , plasa , plastic |
| Culoare | roz , gri |
| Mecanismul de pliere | clapetă |
| Nr. de poziţii a părţii de jos | 1 |
| Rotiţe | da |
| Intrare laterală cu fermoar | da |
| Dimensiuni în stare pliată (l×L×Î) | 77x21x20 cm |
| Dimensiuni (l×L×Î) | 125x65x73 cm |
| Masă | 8.1 kg |
| Greutatea brută | 10 kg |
| Producător | Lionelo |
| Cod EAN | 5903771702911 |









