Caracteristici generale
| Tip | mangal |
| Instalare | portabil |
| Construcție | demontabil |
| Material | oțel |
| Combustibil utilizat | cărbune ,
brichete |
| Dimensiuni suprafață de pregătire | 650x308x127 mm |
| Dimensiuni | 1082x655x697 mm |
| Grosimea pereților arzătorului | 1.5 mm |
| Grosimea fundului arzătorului | 1.5 mm |
| Greutate | 8.2 kg |
| Culoare | negru |
| Recipient de cenușă | nu |
| În plus | picioare detașabile |
Specificațiile și imaginile produsului Gratar AibGrill GoTur 1.5mm (22027) sunt cu titlu de prezentare și pot diferi de cele reale. Vă recomandăm să concretizați la cumpărare prezența funcțiilor și specificațiilor dorite.