Caracteristici generale
| Tip | camion de pompieri |
| Scala | 1:16 |
| Vârstă | de la 3 ani |
| Material | plastic |
| Culoare | roșu |
| Motor inerțial | da |
| Dimensiuni | 265x145x95 mm |
| Длина машины | 26.5 cm |
| Dimensiuni ambalaj | 32x11,5x18,5 cm |
| Efecte muzicale | da |
| Efecte de iluminare | da |
| Alimentare | baterii |
| Ambalaj | cutie tip deschis |
Alte informații
| Producător | ChiToys |
| Cod EAN | 8533773915964 |
Specificațiile și imaginile produsului Vehicul de urgență ChiToys City Rescue (15964) sunt cu titlu de prezentare și pot diferi de cele reale. Vă recomandăm să concretizați la cumpărare prezența funcțiilor și specificațiilor dorite.