Mașină de curse din metal cu suspensie. Un pilot de curse creat special pentru fiecare mașină. Piesele din plastic dau mașinii un loo unic. Vopsea metalică cu ultrasunete. O lume a mașinilor nebunești, fiecare cu propriul său pilot.
| Tip | mașină de curse |
| Scala | 1:43 |
| Vârstă | de la 3 ani |
| Material | metal , plastic |
| Culoare | verde |
| Dimensiuni | 75x37x36 mm |
| Длина машины | 7.5 cm |
| Dimensiuni ambalaj | 12x8x6 cm |
| Greutate | 0.08 kg |
| Producător | Djeco |
| Cod EAN | 3070900054653 |









