Caracteristici generale
| Format | Micro-ATX |
| CPU Socket | LGA1200 |
| Faze de alimentare | 5 |
| Chipset | Intel H410 |
| Tip de Memorie | DDR4 |
| Форм-фактор памяти | DIMM |
| Sloturi memorie | 2 |
| Frecvență maximă a memoriei | 2666 MHz |
| Regim de lucru RAM | 2 canale |
| Memorie maximă | 64 GB |
| PS/2 | 2 |
| USB 2.0 | 4 |
| USB 3.2 | 2 |
| RJ-45 LAN | 1 |
| Audio integrat | 7.1 CH Realtek ALC887 |
| Porturi SATA III | 4 |
| Slot M.2 | 1 |
| Sloturi PCI-E 1x | 2 |
| Sloturi PCI-E 16x | 1 |
| Dimensiuni | 24.4x19.1 cm |
Alte informații
| Garanție | 24 luni |
| Producător | ASRock |
Specificațiile și imaginile produsului Placă de bază ASRock H410MHG sunt cu titlu de prezentare și pot diferi de cele reale. Vă recomandăm să concretizați la cumpărare prezența funcțiilor și specificațiilor dorite.