| Format | Micro-ATX |
| CPU Socket | LGA1700 |
| Faze de alimentare | 5 |
| Chipset | Intel H610 |
| Tip de Memorie | DDR4 |
| Форм-фактор памяти | DIMM |
| Sloturi memorie | 2 |
| Frecvență maximă a memoriei | 3200 MHz |
| Regim de lucru RAM | 2 canale |
| Memorie maximă | 64 GB |
| USB 2.0 | 4 |
| USB 3.2 | 2 |
| Porturi SATA III | 2 |
| Slot M.2 | 1 |
| Sloturi PCI-E 1x | 1 |
| Sloturi PCI-E 16x | 1 |
| Suport PCI Express | 4 |
| Dimensiuni | 22.6x18.5 cm |
| Garanție | 24 luni |
| Producător | Gigabyte |
| Cod EAN | 4719331851675 |









