| Tip | saltea |
| Model | fără arcuri |
| Înălțimea saltelei | 19 cm |
| Dimensiuni (l×L) | 200x90 cm |
| Lungime | 200 cm |
| Lățime | 90 cm |
| Suprafaţă exterioară | tricotaje , bambus |
| Conținut | spumă |
| Duritate | mediu |
| Hipoalergic | da |
| Husa detașabilă | nu |
| Funcție | paturi pentru copii |
| Producător | Cilek |









