Caracteristici generale
| Seria | Lowen |
| Material carcasă | PAL |
| Culoare carcasă | nuc |
| Material fațadă | PAL |
| Lăţime | 180 cm |
| Înălţime | 46.2 cm |
| Adâncime | 35 cm |
Alte informații
| Garanție | 24 luni |
| Producător | Hanah Home |
| Cod EAN | 8684284244088 |
Specificațiile și imaginile produsului Comodă TV Hanah Home Lowen Milano Walnut sunt cu titlu de prezentare și pot diferi de cele reale. Vă recomandăm să concretizați la cumpărare prezența funcțiilor și specificațiilor dorite.