Caracteristici generale
| Tip | compactă |
| Display | da |
| Capacitate de spalare | 6 seturi |
| Clasa de eficienta a spalarii | A |
| Clasa de eficienta a uscarii | A |
| Număr programe | 8 |
| Număr temperaturi | 6 |
| Consum de apa | 6.5 litri |
| Consum de energie | 0.61 kW*h/ciclu |
| Putere | 1380 W |
| Nivel de zgomot | 49 dB |
| Culoare | alb |
| Dimensiuni | 43.8x55x50 cm |
| Greutate | 22 kg |
| Țara producătoare | China |
Alte informații
| Garanție | 24 luni |
| Producător | Midea |
| Cod EAN | 4627121250365 |
Specificațiile și imaginile produsului Maşina de spalat vase Midea MCFD55500W sunt cu titlu de prezentare și pot diferi de cele reale. Vă recomandăm să concretizați la cumpărare prezența funcțiilor și specificațiilor dorite.