| Tip | scaun pentru gamerii |
| Bază | stea cu roţi |
| Mecanism de leganare | da |
| Сotiere | da |
| Reglarea pe înălţime | da |
| Înclinarea spătar | da |
| Material tapiţerie | textil |
| Lăţime scaun | 40.5 cm |
| Adâncime scaun | 49.5 cm |
| înălțimea scaunului | 40.5x48 cm |
| Înălţime spătar | 82.5 cm |
| Înălţime | 122.5-130.5 cm |
| Culoare | negru |
| Greutatea maximă a utilizatorului | 105 kg |
| Garanție | 24 luni |
| Producător | Arozzi |
| Cod EAN | 769498679005 |









