Caracteristici generale
| Functii disponibile | Imprimanta/Scanner/Copiator |
| Tehnologie de printare | monocrom |
| Tehnologie de printare | laser |
| Ciclu de utilizare, lunar | 20000 pagini |
| Format | A4 |
| Rezolutie printare alb/negru | 2400x600 |
| Viteza de printare alb/negru | 29 Ppm |
| Rezolutie scanner | 600x600 Dpi |
| Zoom | 25-400 % |
| Interfaţă de reţea | da |
| Interfata Wi-Fi | da |
| Interfeţe | USB 2.0 Hi Speed |
| Tava de alimentare | 150 foi |
| Nivel de zgomot | 51 dB |
| Dimensiuni | 372x320x271 mm |
| Greutate | 11.6 kg |
Alte informații
| Garanție | 24 luni |
| Greutatea brută | 9 kg |
| Producător | Canon |
| Cod EAN | 4549292197143 |
Specificațiile și imaginile produsului Multifunctional Canon i-Sensys MF272dw sunt cu titlu de prezentare și pot diferi de cele reale. Vă recomandăm să concretizați la cumpărare prezența funcțiilor și specificațiilor dorite.