Caracteristici generale
| Sistema radio | da |
| Tip | pentru smartphone |
| Principiul de funcționare | dinamic |
| Construcție | clamă |
| Orientare | omnidirecțional |
| Conectare | fără fir |
| Сanal radio | 2.4ГГц |
| Alimentare | baterie |
| Distanta de lucru | 15 m |
| Разъемы | USB Type-C |
| Material | plastic ,
metal |
| Culoare | negru |
| Greutate | 48 g |
| Dimensiuni (LxH) | 71x51x26 mm |
Alte informații
| Garanție | 24 luni |
| Producător | Acefast |
| Cod EAN | 6974316284901 |
Specificațiile și imaginile produsului Microfon Acefast R2 Balck sunt cu titlu de prezentare și pot diferi de cele reale. Vă recomandăm să concretizați la cumpărare prezența funcțiilor și specificațiilor dorite.