Caracteristici generale
| Sistema radio | da |
| Tip | pentru camere |
| Principiul de funcționare | condensator |
| Construcție | clamă |
| Frecvență minimă | 20 Hz |
| Frecvență | 20 - 20000 Hz |
| Orientare | omnidirecțional |
| Conectare | fără fir |
| Сanal radio | 2.4ГГц |
| Sensibilitate | -36 dB |
| Raport semnal/zgomot | 70 dB |
| Nivelul maxim de presiune acustică | 120 dB |
| Alimentare | baterie |
| Distanta de lucru | 250 m |
| Разъемы | Jack 3.5 mm |
| Material | plastic |
| Culoare | negru |
Alte informații
| Garanție | 24 luni |
| Producător | Hollyland |
| Cod EAN | 6970758748612 |
Specificațiile și imaginile produsului Microfon Hollyland Lark Max Duo Black sunt cu titlu de prezentare și pot diferi de cele reale. Vă recomandăm să concretizați la cumpărare prezența funcțiilor și specificațiilor dorite.