| Sistema radio | da |
| Tip | studio |
| Principiul de funcționare | condensator |
| Construcție | clamă |
| Frecvență minimă | 50 Hz |
| Frecvență | 16000 Hz |
| Orientare | supercardioid |
| Conectare | fără fir |
| Sensibilitate | -20 dB |
| Raport semnal/zgomot | 103 dB |
| Puterea emițătorului | 10 mW |
| Gama RF | 24 MHz |
| Nivelul maxim de presiune acustică | 103 dB |
| Разъемы | XLR |
| Material | plastic |
| Culoare | negru |
| Greutate | 95 g |
| Dimensiuni (LxH) | 96х66х24 mm |
| Garanție | 24 luni |
| Producător | Sennheiser |









