| Tip | solo |
| Panou comanda | mecanic |
| Capacitate | 20 litri |
| Deschidere usa | mâner |
| Puterea de ieșire a microundelor | 700 W |
| Nivele Putere | 5 |
| Lăţime | 44.9 cm |
| Înălţimea | 25.9 cm |
| Adâncime | 31.8 см |
| Culoare | rosu |
| Greutate | 8.7 kg |
| Garanție | 24 luni |
| Producător | Daewoo |
| Cod EAN | 684811832441 |




















