| Tip | cu grill |
| Panou comanda | digital |
| Display digital | da |
| Ceas digital | da |
| Capacitate | 30 litri |
| Diametru platou rotativ | 30.5 cm |
| Deschidere usa | buton |
| Puterea de ieșire a microundelor | 900 W |
| Nivele Putere | 10 |
| Putere grill | 1025 W |
| Semnal sonor | da |
| Timer | da |
| Oprire automata | da |
| Lăţime | 50.8 cm |
| Înălţimea | 28.9 cm |
| Adâncime | 41.5 см |
| Culoare | negru |
| Greutate | 12.6 kg |
| Garanție | 24 luni |
| Producător | LG |
| Cod EAN | 8806084345028 |




















