Caracteristici generale
| Denen / uzor / decor | nu |
| Lipsa de abajur | da |
| Înălţime | 75 mm |
| Diametru | 435 mm |
| Lungimea | 435 mm |
| Lățime | 435 mm |
| Tip dulie | lumina LED incorporata |
| Numar de becuri | 6 |
| Tip bec | SMD LED |
| Reglarea temperaturii culorii | nu |
| Putere maxima per bec | 30 W |
| Material carcasa | metal |
| Material abajur | plastic |
| Culoare carcasa | alb |
| Culoare abajur | alb |
Specificațiile și imaginile produsului Lustră Flitz Leuchten Mileaur (FL580-5C) sunt cu titlu de prezentare și pot diferi de cele reale. Vă recomandăm să concretizați la cumpărare prezența funcțiilor și specificațiilor dorite.