| Destinație | pereți , pod |
| Clasa de reacție la foc | incombustibile |
| Lungimea | 1000 mm |
| Lăţime | 600 mm |
| Grosimea | 50 mm |
| Densitatea materialului | 30 kg/m3 |
| Conductivitate termică | 0.035 W/mK |
| Număr in set | 10 |
| Pretul este pentru | placă |
| Producător | Izovat |
| Cod EAN | 4840000307688 |


