Caracteristici generale
| Putere maximă | 2200 W |
| Numarul de grătare de tocat | 3 |
| Diametru gaura | 3 mm,
5 mm,
7 mm |
| Duză pentru cârnați | da |
| Duză pentru kebbe | da |
| Duză de răzătoare | da |
| Duză pentru maruntire | da |
| Tavă | plastic |
| Carcasă | plastic |
| Picioruse de cauciuc | da |
| Lungime cablu | 0.8 m |
| Culoare | alb |
| Dimensiuni | 275x135x350 mm |
| Greutate | 2.4 kg |
Alte informații
| Garanție | 24 luni |
| Greutatea brută | 2.97 kg |
| Producător | Esperanza |
| Cod EAN | 5901299964668 |
Specificațiile și imaginile produsului Maşina de tocat carne Esperanza Rissole EKM034 sunt cu titlu de prezentare și pot diferi de cele reale. Vă recomandăm să concretizați la cumpărare prezența funcțiilor și specificațiilor dorite.