Caracteristici generale
| Tip | îngustă |
| Display | da |
| Capacitate de spalare | 10 seturi |
| Clasa de eficiență energetică | D |
| Clasa de eficienta a spalarii | A |
| Clasa de eficienta a uscarii | B |
| Număr programe | 7 |
| Număr coșuri | 3 |
| Start întârziat | da |
| Incarcare la jumatate | da |
| Indicator agent stralucire | da |
| Indicator lipsa sare | da |
| AquaStop
?
| da |
| Consum de apa | 8.5 litri |
| Consum de energie | 0.67 kW*h/ciclu |
| Nivel de zgomot | 49 dB |
| Lățimea | 45 cm |
| Adâncime | 55 cm |
| Înălțimea | 82 cm |
Specificațiile și imaginile produsului Maşină de spălat vase încorporabilă Heinner HDW-BIM45710AD+++ sunt cu titlu de prezentare și pot diferi de cele reale. Vă recomandăm să concretizați la cumpărare prezența funcțiilor și specificațiilor dorite.