Caracteristici generale
| Tipul motorului | pe benzină |
| Motor | 4 tîmpi |
| Presiune maximă | 275 Bar |
| Debit transportat | 900 l/h |
| Lungimea furtunului de înaltă presiune | 15 m |
| Viteza motorului | 3400 rot/min |
| Putere consumată | 9000 W |
| Capacitatea rezervorului de combustibil | 6.5 l |
| Capacitate rezervor de ulei | 1.1 l |
| Răcirea cu aer | da |
| Roţi pentru transport | da |
| Greutate fără accesorii | 60.4 kg |
| Dimensiuni | 1080x630x800 mm |
Alte informații
| Garanție | 12 luni |
| Producător | Hyundai |
| Cod EAN | 2100001913601 |
Specificațiile și imaginile produsului Maşina de curăţat cu înaltă presiune Hyundai HYW4000P sunt cu titlu de prezentare și pot diferi de cele reale. Vă recomandăm să concretizați la cumpărare prezența funcțiilor și specificațiilor dorite.