Caracteristici generale
| Capacitatea | 5000 mA*h |
| Tehnologie | Li-pol |
| Max. putere de încărcare | 15 W |
| Tensiune de ieșire | 12 V |
| Curent maxim de ieșire | 3 A |
| Fast charge | da |
| Încărcător wireless | da |
| Indicator cu LED | da |
| Compatibil cu MagSafe | da |
| Materialul carcasei | plastic ,
silicon |
| Culoare | verde |
| Dimensiuni | 102x70x8.6 mm |
| Greutate | 123 g |
Alte informații
| Garanție | 24 luni |
| Producător | Native Union |
Specificațiile și imaginile produsului Acumulator extern Native Union (Re) Classic 5000mAh Green (NU-PB-5KMS-GRN) sunt cu titlu de prezentare și pot diferi de cele reale. Vă recomandăm să concretizați la cumpărare prezența funcțiilor și specificațiilor dorite.