Caracteristici generale
| Numărul de locuri | 3 |
| Tapiserie | stofă |
| Tip stofă | poliester ,
in |
| Culoarea tapiseriei | gri |
| Material carcasa | lemn |
| Material picioare | plastic |
| Dimensiunea canapelei (l×L×Î) | 210x95x80 cm |
| Lungime | 210 cm |
| Lăţime | 95 cm |
| Înălţime | 80 cm |
| Dimensiunea patului extins (l×L) | 180x90 cm |
| Masa canapelei | 58 kg |
Alte informații
| Garanție | 24 luni |
| Producător | Trendy |
Specificațiile și imaginile produsului Canapea Trendy Venus Grey 210x95x80cm GTR003116 sunt cu titlu de prezentare și pot diferi de cele reale. Vă recomandăm să concretizați la cumpărare prezența funcțiilor și specificațiilor dorite.