| Colecția | Loft |
| Tipul | covor |
| Forma | asimetrică |
| Dimensiuni | 160х230 cm |
| Lungimea | 230 cm |
| Lățimea | 160 cm |
| Grosimea | 30 mm |
| Densitatea | 83200 puncte/m² |
| Culoare | roz |
| Ornament | un singur ton |
| Conținut | poliester |
| Țara producătoare | Turcia |
| Destinaţie | living |
| Producător | Made in Turkey |
| Cod EAN | 8683934007653 |









