Caracteristici generale
| Numărul de scule | 3 |
| Număr de baterii | 2 |
| Бесщеточный двигатель | da |
| Емкость батареи | 4 А/ч |
| Numărul de rotații | 20000 rpm |
| Alimentație | baterie |
| Tip baterie | Li-Ion |
| Tensiunea bateriei | 20 v |
| Instrument multifuncțional | da |
| Mașină de șlefuit | da |
| Alimentare | baterie |
| Frecvență vibrațiilor | 13000 min-1 |
| Suprafața de șlefuire | 180х90 mm |
| Fierăstrău circular | da |
| Alimentare | baterie |
| Tip de baterie | Li-Ion |
| Tensiunea bateriei | 20 V |
| Capacitatea bateriei | 4 Ah |
| Adancimea de tăiere la 90° | 50 mm |
| Adancimea de tăiere la 45° | 33 mm |
| Diametrul al pânzei | 140 mm |
| Diametrul int. al pânzei | 20 mm |
Alte informații
| Garanție | 24 luni |
| Producător | Ingco |
Specificațiile și imaginile produsului Set Ingco COSLI250781 sunt cu titlu de prezentare și pot diferi de cele reale. Vă recomandăm să concretizați la cumpărare prezența funcțiilor și specificațiilor dorite.