| Tip de chei | inelar , stea(Torx) |
| Numar accesorii | 4 |
| Material | oțel CrV |
| Material mînerului | oțel |
| Numărul de capete de lucru | 8 |
| Dimensiunea minimă a capului | 6 mm |
| Dimensiunea maximă a capului | 24 mm |
| Dimensiuni | 6x8 mm, 10x12 mm, 14x18 mm, 20x24 mm |
| Caz de depozitare | da |
| Producător | JBM |









