| Tip ferăstrău | sabie |
| Material prelucrat | metal |
| Material lamă | bi-metal |
| Tip capăt | în formă de L |
| Cantitatea | 5 buc |
| Lungimea lamei | 225 mm |
| Lățime lamei | 19 mm |
| Grosimea lamei | 0.9 mm |
| Dinți per inch | 14 TPI |
| Pas dinții | 1.8 mm |
| Producător | Hikoki |
| Cod EAN | 5017658057510 |









