Caracteristici generale
| Tip | portable |
| Numărul de benzi | 1 |
| Putere totală | 30 W |
| Frecvență minimă reproductibilă | 115 Hz |
| Frecvență maximă de reproductibil | 15000 Hz |
| Distanta de lucru | 18 m |
| Material | plastic |
| Culoare | gri |
| Alimentare | acumulator |
| Timpul de muncă | 18 ore |
| Interfețe | AUX ,
USB Type-C ,
Bluetooth |
| Версия Bluetooth | 5.0 |
| Baterie | 3600 mAh |
Alte informații
| Garanție | 24 luni |
| Producător | 2E |
| Cod EAN | 680576169594 |
Specificațiile și imaginile produsului Boxă portabilă 2E SoundXTube Grey (BSSXTWGY) sunt cu titlu de prezentare și pot diferi de cele reale. Vă recomandăm să concretizați la cumpărare prezența funcțiilor și specificațiilor dorite.