Caracteristici generale
| Reglarea luminii | da |
| Flux luminos | 600 lm |
| Tipul de strălucire | 3000K-6000K |
| Număr de lămpi | 1 |
| Tip de lampă | LED SMD |
| Consumul de energie | 10 W |
| Viață a lămpii | 50000 ore |
| Gradul de protecție | IP 20 |
| Material abajur | plastic |
| Material carcasa | plastic |
| Culoare abajur | gri |
| Culoare carcasa | gri |
| Dimensiuni | 361х150х368 mm |
Alte informații
| Producător | Horoz |
| Cod EAN | 2009997367316 |
Specificațiile și imaginile produsului Veioză birou Horoz Ebru (049-010-0010) Silver sunt cu titlu de prezentare și pot diferi de cele reale. Vă recomandăm să concretizați la cumpărare prezența funcțiilor și specificațiilor dorite.