Caracteristici generale
| Tip cantar | electronic |
| Greutate maxima | 150 kg |
| Diviziune | 100 g |
| Eroare admisibila | 100 g |
| Pornire automata | da |
| Oprire automata | da |
| Indicator de suprasarcină | da |
| Baterii | 1 x CR2032 |
| Platforma | sticlă |
| Culoare | alb |
| Dimensiuni | 26x27x1,8 cm |
| Greutate | 1 kg |
Alte informații
| Garanție | 24 luni |
| Producător | Beurer |
| Cod EAN | 4211125100414 |
Specificațiile și imaginile produsului Cântar de podea Beurer GS120 sunt cu titlu de prezentare și pot diferi de cele reale. Vă recomandăm să concretizați la cumpărare prezența funcțiilor și specificațiilor dorite.