Caracteristici generale
| Tip cantar | electronic |
| Greutate maxima | 180 kg |
| Diviziune | 50 g |
| Eroare admisibila | 50 g |
| Pornire automata | da |
| Oprire automata | da |
| Indicator de suprasarcină | da |
| Baterii | 2хААА |
| Platforma | sticlă |
| Culoare | desen |
| Dimensiuni | 30.2x30.2x2.2 cm |
Alte informații
| Garanție | 24 luni |
| Producător | Camry |
| Cod EAN | 4841043184281 |
Specificațiile și imaginile produsului Cântar de podea Camry EB5632-F015 sunt cu titlu de prezentare și pot diferi de cele reale. Vă recomandăm să concretizați la cumpărare prezența funcțiilor și specificațiilor dorite.