Caracteristici generale
| Putere | 1500 W |
| Capacitate cuptor | 32 l |
| Numărul de moduri de încălzire | 5 |
| Termostat | până la 230 °C |
| Grill (top zece) | da |
| Convectie | da |
| Frigare | da |
| Arzătoare | da |
| Timer | 60 min. |
| Numărul de pahare de usi | 2 |
| Dimensiuni (ÎxLxA) | 364x528x320 mm |
| Culoare | negru |
| Greutate | 13.2 kg |
Alte informații
| Garanție | 24 luni |
| Producător | Tefal |
| Cod EAN | 13045380017518, 3045380017511 |
Specificațiile și imaginile produsului Cuptor de masa Tefal OF463830 sunt cu titlu de prezentare și pot diferi de cele reale. Vă recomandăm să concretizați la cumpărare prezența funcțiilor și specificațiilor dorite.