| Număr de lămpi | 1 |
| Tip de lampă | incandescentă , economie de energie , LED |
| Tip patron | E27 |
| Consumul de energie | 60 W |
| Gradul de protecție | IP 20 |
| Material carcasa | lemn |
| Culoare carcasa | lemn |
| Înălţime | 165 mm |
| Diametru | 85 mm |
| Dimensiuni | 165х85 mm |
| Producător | Bloomingville |
| Cod EAN | 5711173238002 |









