| Reglarea luminii | da |
| Flux luminos | 2400 lm |
| Tipul de strălucire | 3000K-6000K |
| Număr de lămpi | 1 |
| Tip de lampă | LED SMD |
| Tip patron | bec LED încorporat |
| Consumul de energie | 16 W |
| Viață a lămpii | 30000 ore |
| Gradul de protecție | IP 20 |
| Material abajur | plastic |
| Material carcasa | metal |
| Culoare abajur | negru |
| Culoare carcasa | alb |
| Înălţime | 800 mm |
| Diametru | 540 mm |
| Dimensiuni | 800х59х540 mm |
| Producător | LumiVida |









