| Număr de lămpi | 1 |
| Tip de lampă | incandescentă , LED , halogen |
| Tip patron | E14 |
| Consumul de energie | 60 W |
| Gradul de protecție | IP 20 |
| Material abajur | metal |
| Material carcasa | metal |
| Culoare abajur | alb |
| Culoare carcasa | alb |
| Înălţime | 370 mm |
| Diametru | 165 mm |
| Dimensiuni | 370х165 mm |
| Producător | Platinet |
| Cod EAN | 5907595448741 |









