Caracteristici generale
| Tip | auriculare |
| Sistem acustic | închis |
| Tehnologie | fără fir |
| Microfon | da |
| Husă\Case | da |
| Diametru difuzor | 10 mm |
| Răspuns în frecvenţă | 20 - 20000 Hz |
| Frecvența minimă reproductibilă | 20 Hz |
| Frecvența maximă reproductibilă | 20000 Hz |
| Durată de redare | 4 h:m |
| Capacitatea bateriei în husă | 300 mAh |
| Culoare | alb |
| Greutate | 40 g |
Alte informații
| Producător | Hoco |
| Cod EAN | 6931474779236 |
Specificațiile și imaginile produsului Căşti Hoco EW26 White sunt cu titlu de prezentare și pot diferi de cele reale. Vă recomandăm să concretizați la cumpărare prezența funcțiilor și specificațiilor dorite.