| Tip | intraauriculare |
| Platformă | Android , iOS , Windows , MacOS |
| Sistem acustic | închis cu reducerea zgomotului |
| Talk through (modul transparent) | da |
| Tehnologie | fără fir |
| Microfon | da |
| Husă\Case | da |
| Diametru difuzor | 11 mm |
| Răspuns în frecvenţă | 14 - 48000 Hz |
| Frecvența minimă reproductibilă | 14 Hz |
| Frecvența maximă reproductibilă | 48000 Hz |
| Anulare zgomot microfon | da |
| Conector | Bluetooth |
| Controlul volumului | da |
| Se încarcă fără fir | da |
| Durată de redare | 7 h:m |
| Durată de redare cu husă | 31 h |
| Interfața de încărcare | USB Type C |
| Capacitatea a baterielor | 55 mAh |
| Capacitatea bateriei în husă | 510 mAh |
| Culoare | verde |
| Dimensiune | 21x23x29 mm |
| Greutate | 6 g |
| Greutatea brută | 0.13 kg |
| Producător | Huawei |
| Cod EAN | 6942103138782 |









