| Tip montare | sub blat , încastrabilă |
| Formă | dreptunghiulară |
| Versiune montare | ireversibilă |
| Număr cuve | 1 |
| Dimensiuni | 460х370 mm |
| Dimensiuni cuvă | 410х410 mm |
| Adâncime cuvă | 200 mm |
| Material ? | piatră artificială |
| Culoare | grafit |
| Finisaj suprafaţă | lustruită |
| Diametrul găurii de scurgere | 90 mm |
| Producător | Aquasanita Helika |
| Cod EAN | 4779056801638 |









