Caracteristici generale
| Extensibil | da |
| Forma | rotundă |
| Lungime | 100 cm |
| Dimensiunea mesei (l×L) | 100x100 cm |
| Dimensiunea în stare extinsă (l×L) | 140x100 cm |
| Înălțime | 75 cm |
| Numărul de locuri | 2 ,
6 |
| Material carcasă | lemn |
| Culoare carcasă | negru |
| Material blat | MDF |
| Culoare blat | negru |
Alte informații
| Garanție | 24 luni |
| Producător | Deco |
Specificațiile și imaginile produsului Masă pentru bucătărie Deco Mars Black 100/140x100x75H sunt cu titlu de prezentare și pot diferi de cele reale. Vă recomandăm să concretizați la cumpărare prezența funcțiilor și specificațiilor dorite.