Caracteristici generale
| Tip | rucsac |
| Compatibilitate | 15.6 " |
| Material | poliester |
| Culoare | verde |
| Numărul de secțiuni | 2 |
| Numărul de buzunare externe | 3 |
| Buzunare laterale | 2 |
| Dimensiuni externe | 310x450x190 mm |
| Dimensiuni maxime PC | 250x380x25 mm |
| Greutate | 1 kg |
Alte informații
| Producător | Tucano |
| Cod EAN | 8020252173927 |
Specificațiile și imaginile produsului Rucsac pentru oraș Tucano Flash 15.6 Military Green (BKFLASH15-VM) sunt cu titlu de prezentare și pot diferi de cele reale. Vă recomandăm să concretizați la cumpărare prezența funcțiilor și specificațiilor dorite.